6958 BROWN SILK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6958 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 700kg |